SIATKI OGRODZENIOWE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB!

SIATKI WYKORZYSTYWANE W LEŚNICTWIE I  ROLNICTWIE!
Siatka ogrodzeniowa jest jednym z najtańszych, docelowym ogrodzeniem posesji, działki czy firmy. Możliwość doboru optymalnych parametrów pozwala na kompleksowe dostosowanie ogrodzenia do Państwa potrzeb.

Siatka ogrodzeniowa którą produkujemy wykonywana jest tylko i wyłącznie z materiałów polskiej produkcji, w związku z tym jakość naszych wyrobów jest na najwyższym poziomie. SIATKA WYKONANA JEST Z WYSOKIEJ JAKOŚCI DRUTU POLSKIEJ FABRYKI METALURGIA S.A. RADOMSKO.

Siatka leśna to najtańsza możliwość ogrodzenia danego terenu. Szeroki zakres doboru wysokości i zagęszczenia dolnych oczek pozwala na zastosowanie jej  przy trasach szybkiego ruchu, placach budowy, sadach, ogrodach, uprawach przed zwierzyną czy tymczasowo posesji, placu budowy.

Dzięki zautomatyzowanej linii produkcyjnej możemy wykonać dla Państwa każdą ilość w krótkim czasie. 

Zależy Ci na szybkiej realizacji?

 

Oferujemy Państwu, po atrakcyjnych cenach, siatkę ocynkowaną i powlekaną PCV, wysokości od 0,5m do 4 m i oczkach od 40mm do 65mm. W ofercie posiadamy siatkę z drutu od fi 2,5 do 4 mm. Siatkę PCV proponujemy Państwu w czterech kolorach w zależności od upodobań (RAL6005, RAL7016, RAL9005, RAL 8017 ).

Dysponujemy własnymi środkami transportu. Koszt transportu ustalany jest indywidualnie. Dla odbiorców hurtowych posiadamy indywidualną ofertę cenową.

W celu sporządzenia dla Państwa wyceny kompleksowego ogrodzenia prosimy o uzupełnienie formularza kontaktowego.